Burvet Veteriner Kliniği

Burvet veteriner kliniği 1995 yılından buyana Bursa Nilüfer ilçesinde pet hayvanlarına yönelik olarak 7/24 hizmet vermektedir.Kliniğimiz 3 katlı ve toplamda 325 metrekare bir alanda konumlanmıştır. Kliniğimiz bünyesinde Tüm kedi ve köpek ırklarının kemik kırıklarının ,kedi köpek kısırlaştırma başta olmak üzere bütün cerrahi operasyonlarının yapıldığı,Cr-röntgen,ultrason,ekg,kapalı devre gaz anestezisi destekli ameliyathanesi,aynı anda 20 hastanın bakımının yapılabildiği Hospitalizasyon ünitesi,kedi ve köpeklerinizi güvenle bırakabileceğiniz ve sürekli nöbetçi veteriner hekim kontrolünde pansiyonu,tüm serum biyokimya,kan ve idrar tahlillerinin ve düzenli olarak heryıl yapılmasında fayda gördüğümüz check-up labaratuvar ünitesi,tam donanımlı muayene odaları,her cins kedi ve köpek makas traşı yapabilen aynı zamanda normal yada paraziter banyo imkanı bulunan petkuaförü ve tüm kedi ve köpek mamalarıyla malzemelerinin bulunduğu pet shopu ile 7 gün ve 24 saat hizmet vermektedir. Burvet bünyesinde 3 veteriner hekim,5 veteriner teknikeri,pet kuaförü ve 2 yardımcı personel görev almaktadır.Bursa ve ilçelerindeki tüm acil durumlar için nöbetçi veteriner hekimlerimiz 7/24 görev başında siz değerli hayvan dostlarına hizmet vermektedir.

Burvet Veteriner Kliniği

recent_post2
Hayvanın türüne, yaşına, ırkına, cinsiyetine ve hedeflerine uygun sağlık bakımı.
recent_post2

Şüpheye düştüğünüz herhangi bir an acil servisimiz hizmetinizdedir.Tüm acil durumlar bireysel farklılıklar gösterebilir. Her yıl binlerce hasta tedavi ediyoruz, kimi zaman dakikalar hatta saniyeler büyük önem taşır. Bu nedenle yukarıda sıralamış olduğumuz semptomlar ya da benzerleriyle karşılaştığınızda kliniğimize ulaştığınız anda sizleri bekleyen hazır bir ekip olacaktır.

recent_post1
Kliniğimizde Refletron Kuru Sistem biyokimya cihazı ile karaciğer,böbrek, mide fonksiyon testleri ve diğer parametrik ölçümler yapılarak, kati ve güvenilir sonuç alınmaktadır.
recent_post2
Ağır travmalı,koma ve kanamalı hastalar,bulaşıcı ve kronik hastalıklar, uzun süreli tetkikler için hastalarımızı kliniğimizde yatırmamız gerekebilir. Bu durumda kullanmak üzere yoğun bakım ve karantina ünitemizde gerekli donanım sağlanmış her yaş ve büyüklükte hastamızı kabul edebilmekteyiz.

Kliniğimizde tüm batın, kısırlaştırma operasyonları , deri ve derin tümör operasyonları, göz operasyonları, extremite operasyonları, ortopetik operasyonlar başarılı ve rutin olarak yapılmaktadır. Ayrıca gerektiğinde uzmanlık isteyen özel operasyonlar için uzmanlarından her türlü destek alarak operasyonları ameliyathanemizde yapmaktayız.

Kliniğimize kayıtlı dostlarımızın aşı programı takibi kliniğimiz personeli tarafından yapılmakta olup aşı günü gelen hasta sahiplerimiz tek tek ilgilendirilmektedir.Bursa içinde ve çevre beldelerde ikamet etmekte olan ve
kliniğimize uğramakta zorluk yaşayan dostlarımızın aşılama,kontroller
ve diğer ihtiyaçları için yerlerindehizmet vermekteyiz.Sadece kliniğimizi arayarak ihtiyacınızı bildirmeniz yeterli.Sizleri evinizde de ziyaret ediyoruz.

Kliniğimizde kemik doku ve yumuşak doku röntgen tetkiki ile gerektiğinde kontrast maddeleri oral,damar yolu ve sondalama yöntemlerini kullanarak ilaçlı röntgen tetkiki yapılmaktadır. Kalça çıkığı riski taşıyan genç hastalarda yada hastalığa yakalanmış yetişkinlerde, Pen-Hip yöntemi ve diğer ölçüme dayalı yöntemler kullanılarak teşhis konulmaktadır.

01

Hayvanın türüne, yaşına, ırkına, cinsiyetine ve hedeflerine tam olarak uyan sağlık bakımı,fiziksel muayene ve rutin bakım,aşılama,beslenme ve diyte konsültasyonu,yaralanma ve hastalık tedavilerinde muayenemiz daima hizmetinizdedir.

01

Kliniğimizde Refletron Kuru Sistem biyokimya cihazı ile karaciğer,böbrek, mide fonksiyon testleri ve diğer parametrik ölçümler yapılarak, kati ve güvenilir sonuç alınmaktadır.

01

Ağır travmalı,koma ve kanamalı hastalar,bulaşıcı ve kronik hastalıklar, uzun süreli tetkikler için hastalarımızı kliniğimizde yatırmamız gerekebilir.Bu durumda kullanmak üzere yoğun bakım ve karantina ünitemizde gerekli donanım sağlanmış her yaş ve büyüklükte hastamızı kabul edebilmekteyiz.